לקבלת המדריך המושלם לחופשת סקי
נא למלא פרטים

בלעדי ומיוחד לא.ס.פ. סקי

 


א.ס.פ. סקי – ביה"ס לספורט השלג, קייטנות סקי והדרכה בעברית מזה 30 שנה

אחריות מלאה לשלג, הדרכה לילדים מגיל 3, ביגוד סקי חינם, קבוצות של 5 גולשים


באם אתם גולשים מנוסים, בינוניים או כאלו שמנסים את צעדם הראשון על השלג (ילדים, נוער ומבוגרים), אצלנו תמצאו בדיוק את מסגרת חופשת הסקי המתאימה לכם באופן אישי תחת ידו האמונה והמקצועית של פרץ פבריקנט, מדריך סקי בעל הסמכה בינ"ל, מייסד איגוד מדריכי הסקי בישראל.


קייטנות הסקי עם הדרכה בעברית נערכות בחנוכה, פורים ופסח באתרי סקי שנבחרו בקפידה ע"פ התאמתם להדרכת סקי בכלל ולילדים בפרט. קייטנות סקי אלו מלוות ע" מדריכים ישראלים מקצועיים ומנוסים. קבוצות הדרכה קטנות המחולקות לפי גיל ורמת גלישה, תוך שימת דגש על הנאה, בטיחות וביטחון.
 

הדרכת סקי בעברית: יתרונות הלימוד על השלג בשפת האם הם עובדה מוכחת ואין לה כל תחליף, מדריך סקי ישראלי יוצר תקשורת מיטבית הגורמת לחניכיו לדלג במהירות על שלבי רזי הגלישה. קבוצות ההדרכה מלוות ע"י המדריך מפתח המלון אל מסלולי הסקי ובחזרה, ונמצאים תחת השגחה לאורך כל יום הגלישה וההורים חופשיים להם לגלוש ללא דאגה במסגרת הסקי למבוגרים, שרות 5* שכזה לא תמצאו באף מקום. קבוצות ההדרכה קטנות ואישיות (5-6 גולשים) = הדרכה פרטית– ילדים ומבוגרים כאחד.


מיני קלאב: לעת ערב במלון, נמצאים הילדים בפעילות יוצרת במסגרת מיוחדת של השגחה (כמובן שבעברית) וההורים משוחררים ל"אפרה-סקי" משלהם ע"פ בחירתם.


חוויות נוספות: הדלקת נרות וגלישת לפידים לילית בחנוכה, נשף תחפושות בפורים, ליל סדר מפואר, ועוד.
 
חנוכה סקי | פורים סקי | פסח סקי | סקי למבוגרים

סרטונים מהנופשים שלנו