הצהרת נגישות

נגישות אתרים
אנו עושים ככל שבידנו על מנת להנגיש את אתר האינטרנט שלנו, ומתן שירות שיוויוני לכלל גולשינו נמצא בראש סדר העדיפות שלנו.
בין פלחי האוכלוסיה שנהנים מהנגשת האתר ניתן למנות:
• אנשים עם מוגבלויות ראייה, מבעלי עיוורון מוחלט, דרך לקויות ראייה ועיוורון צבעים וגוונים ועד למרכיבי משקפיים.
• אנשים עם מוגבלות פיזית, בעלי קשיים מוטוריים בידיים המקשים על תפעול העכבר.
• אנשים עם לקות שמיעה אשר נזקקים לכתוביות לשם צפייה בוידאו.
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
ניתן להבחין בכך שהקהל הרחב בוחר לעשות שימוש ברשת האינטרנט ובהמוניו ואתרים נגישים יסייעו בהנגשת המידע הקיים היום ברשת האינטרנט והפיכתו לנחלת הכלל.
באתר זה אנו עושים שימוש ברכיב עזר להנגשת אתרים, כזה שמסייע להנגיש על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כפי שמוגדרת ב:
W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים חיוניים בעת הנגשת אתר האינטרנט:
כאשר עמלנו על הליך הנגשת האתר שמנו לב למספר סעיפים בסיסיים אשר יבטיחו את הצלחת הגדרתו כנגיש לקהל הרחב ביותר.
בעת הנגשת אתר זה הושם דגש על יישומם של הסעיפים הבאים לכל הפחות:
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

סייגים לנגישות
אתר האינטרנט שלנו דינמי וכולל מערכות הזנת תוכן שונות הפועלות בשיטת WYSIWYG. עלול להיווצר מצב לפיו חלקים מסוימים בדפי תוכן דינמיים אלה כוללים רכיבים שיישומון ההנגשה לא הצליח להנגיש בצורה כוללת כך שאפשר והתערבות בקוד האתר תדרש מצדנו.
במידה ונתגלה למולכם מקרה מעין זה, נודה אם תצרו עימנו קשר וזאת בכדי שנוכל לטפל בסוגיה זו בהקדם האפשרי. נוסף על כן, ייתכן ואתרנו מציג תוכן שמקורו באתרים אחרים, כאלה שטרם הונגשו, כאשר אין ביכולתנו להיות אחראיים
על תוכן של צד ג’, אך למרות זאת נשמח לקבל הערות בנושא, לפנות אל הגורם הנוסף ולהסב תשומת ליבו לנושא.

פנייה בנושא נגישות
כל פניה בנושא נגישות, שאלות, הבהרות או הצעות אשר קשורות לאתר שלנו, ניתן לשלוח בדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
 

מדריך הסקי חינם
נא למלא פרטים

>
 

בטיחות סקי לילדים

 

בואו לגלוש עם ילדכם!

 

עולם הסקי יכול להיות בכף ידך אילו רק:
ידעת מה זה מדריך סקי ישראלי? ולמי זה נחוץ?

ידעת מה הדרכת הסקי בעברית המתאימה לך ולילדך?
ידעת למה זה אתה תקוע זמן כה רב באותה רמת גלישה ללא התקדמות?
ידעת למה זה אתה מקרטע במסלול צר, מגמגם בתלול, וקופא בתלוליות ושלג עמוק?


סקי = שכרון חושים, התמכרות, אדרנלין ומסגרת אידיאלית לכל המשפחה (ילדים, הורים, סבים) לעשות ביחד את אותן הפעילויות, לחלק את אותן החוויות ולדבר באותה שפה במהלך שבוע תמים ובמשך שנים ועל פני דורות, אין כמוהו לגיבוש ואיחוד משפחתי בעידן ששקוע באינטרנט, סמארטפון וטאבלט.

הגולש הישראלי הנמצא על השלג כשבוע לעונה, מתקשה להתקדם ביכולת הגלישה שלו, אך בהדרכה נכונה ניתן להתקדם ולעלות תמידית ברמות הסקי/סנובורד ! היכולת להשתפר היא אין סופית וכן גם ההנאה והחוויה שאין שני לה !!

הדרכה נכונה מושתתת על תקשורת טובה ושפה משותפת עם הבנה מנטאלית!! וזה אמור להוות למדריך הישראלי יתרון! אך מה בנוגע להיותו מדריך סקי אמיתי? מהי הסמכתו? מהי רמתו המקצועית ? האם הוא יכול ומורשה לעבוד בחו"ל? אז בואו ונכניס פה מעט סדר והבנה בבלגן:

לפני כ- 30 שנה יי ייסד פרץ פבריקנט את איגוד מדריכי הסקי בישראל והחל להכשיר מדריכים לספורט השלג, היה זה קורס בן שבוע ימים ולאחריו נדרש החניך לעשות סטאז' בן 50 שעות של הדרכה מעשית + קורס עיוני בווינגיט. ורק אז אפשר היה לגשת לבחינות לדרגת עוזר מדריך וזה לקח כ-2 עונות (שיטת הלימוד וההסמכה נלקחה מהאיגוד הבריטי.

אבל בחלוף הזמן, התפישות השתנו, הפוליטיקה נכנסה לענף, "ויקום מלך חדש אשר לא ידע את יוסף" התחילה דרישה מצד משרדי נסיעות שונים למדריכים דוברי עברית ומהר, איגוד מדריכי הסקי בישראל התחיל לייצר מדריכים בסרט נע כאשר מבחן הכניסה לקורס הוא התשלום עבורו, בסיום 6 ימים יש מבחן והנה לכם מדריך סקי ישראלי אינסטנט!!
האיגוד הפך בפועל לחברת כוח אדם אשר מספקת "מדריכים" לכל דורש וזאת בלשון המעטה!.

הרי אתם שואלים את עצמכם בוודאי, מה למשרד נסיעות ישראלי ולניהול בית ספר לסקי עם כל המשתמע מכך, ושלא לדבר על רישיון לנהל ביה"ס לסקי בחו"ל וגם רישיון עבודה להדריך שם צריך? כמובן שאין שום קשר והכל בשיטת "סמוך יהיה בסדר ". ודי לחכימא ברמיזה!

את בתי הספר בו ילדכם לומדים והקורסים השונים שהם עושים, בודקים אתם בקפדנות למען חס וחלילה אולם בנושא הסקי כאילו אין צורך! אמרו לכם שזה עם הדרכה בעברית ואתם מרוצים, אין שאלות ואין בדיקה מעמיקה! הבה ונוודא זאת עבורכם ולביטחון ילדכם!

החלטתם שכדאי לגלוש בהרמוניה ולקבל תמורה מלאה למחיר ששילמתם, רוצים לקבל הדרכה מקצועית בעברית ובית ספר לסקי אמיתי! אז היכן מוצאים מומחים מקצוענים בענף חופשות והדרכת סקי שיכולים לספק לכם את כל הסחורה הרצויה:

שנותנים הדרכת סקי לפעוטות!
שקבוצות ההדרכה קטנות ואישיות!
שנותנים אחריות לשלג בטוח באתר !
שיש אחריות להתקדמות בכל רמה שהיא!
עם אישורים מתאימים להפעלת ביה"ס לסקי בחו"ל!
עם צוות מדריכי סקי קבוע, מנוסה ומלמד באותה שיטה!
עם בית ספר לסקי מקצועי ועם מנהל מוסמך לניהולו בחו"ל!


יש רק גוף אחד בארץ העונה על הדרישות הללו: א.ס.פ. סקי, ביה"ס לספורט השלג מזה 27 שנה, המומחים בישראל לקייטנות סקי למשפחה עם צוות מדריכים מקצועי, מיומן וקבוע העובר מדי עונה הכשרות והשתלמויות על מנת להעניק לכם את חווית הלימוד הטובה ביותר (סקי או סנובורד). א.ס.פ. סקי פועל בהנהלת פרץ פבריקנט בעל הסמכה בינ"ל! ועם ניסיון של 30 שנה! בקייטנות הסקי הללו יש לכל 5 חניכים, מדריך סקי = הדרכה פרטית והשגחה יסודית, זה מתחיל כבר בפתח המלון וכל אחד מקבל תשומת לב אישית כולל עזרה בנעילת מגפי הסקי!.  אתם תקבלו גם אחריות לשלג בטוח באתר ואת ביגוד הסקי תוכלו להשאיל חינם.

 

טיפ סקי:

למה זה אני תקוע תקופה ארוכה באותה רמת גלישה ?
למה אני מקרטע במסלול צר, מגמגם בתלול, וקופא בתלוליות ושלג עמוק?
 

 

סרטונים מהנופשים האחרונים שלנו