הצהרת נגישות

נגישות אתרים
אנו עושים ככל שבידנו על מנת להנגיש את אתר האינטרנט שלנו, ומתן שירות שיוויוני לכלל גולשינו נמצא בראש סדר העדיפות שלנו.
בין פלחי האוכלוסיה שנהנים מהנגשת האתר ניתן למנות:
• אנשים עם מוגבלויות ראייה, מבעלי עיוורון מוחלט, דרך לקויות ראייה ועיוורון צבעים וגוונים ועד למרכיבי משקפיים.
• אנשים עם מוגבלות פיזית, בעלי קשיים מוטוריים בידיים המקשים על תפעול העכבר.
• אנשים עם לקות שמיעה אשר נזקקים לכתוביות לשם צפייה בוידאו.
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
ניתן להבחין בכך שהקהל הרחב בוחר לעשות שימוש ברשת האינטרנט ובהמוניו ואתרים נגישים יסייעו בהנגשת המידע הקיים היום ברשת האינטרנט והפיכתו לנחלת הכלל.
באתר זה אנו עושים שימוש ברכיב עזר להנגשת אתרים, כזה שמסייע להנגיש על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כפי שמוגדרת ב:
W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים חיוניים בעת הנגשת אתר האינטרנט:
כאשר עמלנו על הליך הנגשת האתר שמנו לב למספר סעיפים בסיסיים אשר יבטיחו את הצלחת הגדרתו כנגיש לקהל הרחב ביותר.
בעת הנגשת אתר זה הושם דגש על יישומם של הסעיפים הבאים לכל הפחות:
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

סייגים לנגישות
אתר האינטרנט שלנו דינמי וכולל מערכות הזנת תוכן שונות הפועלות בשיטת WYSIWYG. עלול להיווצר מצב לפיו חלקים מסוימים בדפי תוכן דינמיים אלה כוללים רכיבים שיישומון ההנגשה לא הצליח להנגיש בצורה כוללת כך שאפשר והתערבות בקוד האתר תדרש מצדנו.
במידה ונתגלה למולכם מקרה מעין זה, נודה אם תצרו עימנו קשר וזאת בכדי שנוכל לטפל בסוגיה זו בהקדם האפשרי. נוסף על כן, ייתכן ואתרנו מציג תוכן שמקורו באתרים אחרים, כאלה שטרם הונגשו, כאשר אין ביכולתנו להיות אחראיים
על תוכן של צד ג’, אך למרות זאת נשמח לקבל הערות בנושא, לפנות אל הגורם הנוסף ולהסב תשומת ליבו לנושא.

פנייה בנושא נגישות
כל פניה בנושא נגישות, שאלות, הבהרות או הצעות אשר קשורות לאתר שלנו, ניתן לשלוח בדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
 

מדריך הסקי חינם
נא למלא פרטים

>
 

הסקי האוסטרי

שלג יורד בארצות רבות והרים מצויים בכל מקום בעולם, גם בניית מעליות סקי הנה כבר דבר לא מסובך ואוסטריה מספקת בנדיבות את שלושת הדברים האלה, אך גם זה אינו יוצר לבדו את טירוף והקסם שמושך מיליוני אנשים, שנה אחר שנה לאוסטריה ארץ פלאות הררית ומושלגת. תיירות החורף באוסטריה נותנת לחסידיה את "הנאות שלג" (Snow fun) המיוחדים לה, זהו הביטוי השגור בפי אנשי משרד התיירות האוסטרי לתיאור ייחודה של אוסטריה, ממש כתמונה מושלמת של גן העדן הלבן לגלישה.
"הנאות השלג" הן תוצאה של פעילות מגוונת בין הנופשים למארחיהם, דבר המתרחש בנופים מרהיבים של שלג אינסופי. האווירה האוסטרית הייחודית היא זו שיוצרת את החוויה הגדולה מכל. האירוח המסורתי והנוחות הרבה המצויה בכל פינה, המסעדות, הבישול המעודן, העוגות, יינות האיכות במרתפים והתחושה החמה של אורח רצוי.
א.ס.פ. סקי כ– 3 מיליוני אוסטרים נהנים מספורט החורף במשך 130 יום בשנה בגבהים מעל 1000 מ'! כשליש מ- 600 אתרי הסקי האוסטרים נמצאים בתנאים המבטיחים שלג כבד ורב עם אוויר הרים בריא וצלול. בנוסף לכל זאת יש שבעה אתרי הסקי הפועלים כל ימות השנה על הקרחונים ( חמישה בטירול, אחד בזלצבורג ואחד בסטירייה), אוסטריה היא הארץ בעלת הצפיפות הגבוהה ביותר בעולם של מעליות סקי הנושאות את הגולשים לגבהים של 3,200 מטרים מעל פני הים ליותר מ– 25,000 קילומטר של מסלולי סקי מוכנים ומתוחזקים ברמה הגבוה ביותר ע"י צי של עובדים ומכונות.
יותר מ – 9,300 מדריכי סקי מלמדים באחד מבתי הספר לסקי הגדולים בעולם, יש לו כ–400 סניפים באתרים וכפרים בכל רחבי אוסטריה. כאשר הוריהם גולשים במורדות, הילדים נמצאים בידיים בטוחות ב – 201 גני ילדים מיוחדים לסקי, נתונים להשגחתו של צוות פדגוגי מקצועי, ב – 60 עיירות. ניתן להמשיך בהחלקה גם בשעות הערב במסלולים מוארים.
לאוסטריה שם גדול בעולם לא רק בסקי אלא גם בייצור אבזרי סקי. יותר מ – 5 מיליון זוגות מגלשיים מיוצרים מידי שנה במפעלים אוסטריים, הגולשים באוסטריה לא חייבים להיעזר רק במוצרי סקי מקומיים ובמדרונות מוכנים מראש, ישנה נטייה באוסטריה לחזור להחלקה כפי שהייתה בתחילת המאה, בין שתי מלחמות העולם. טיפוס רגל לפסגה והחלקה במורד על שלג טבעי ולא מוכשר מראש. ישנם גם 59 בתי – ספר לטיולי סקי, המציעים קורסים להחלקה עצמית באזורים לא מוכשרים מראש ויכולים להחליק בריחוק מפלאי הטכנולוגיה.
א.ס.פ. סקי אוסטריה היא גם גן עדן לסקי הנורדי, אוהבי טיולי סקי מישור ברחבי המדינה, "Cross Country", נהנים מיותר מ – 15,000 ק"מ של מסלולים מוכנים. מספר העיירות בהן המסלולים לסקי מישור ארוכים יותר מ– 100 ק"מ, הוא גבוה ביותר. כ – 300 עיירות מציעות קורסים ללימוד מתחילים וטכניקות שונות לסוג החלקה זה.
אוסטריה מציעה גם הנאות רבות מעבר לעיסוק בסקי. קודם כל חיי לילה מפותחים ותוססים בסטייל ייחודי לאוסטריה בלבד, מיד אחרי יום מרנין באוויר הפתוח, כולם, ספורטאים ונופשים, מתכנסים יחדיו למפעילות חברתית מהנה בפאבים, במועדונים, בברים בצורת המטרייה לבילוי בחברותה עם משקה טוב ביד, מוסיקה רועמת וריקודים. בנוסף לכך: מזחלות רתומות לסוסים נמצאות בפעילות ב – 325 אתרים.
איילים הן חיות ביישניות מטבען, אך מבקרים בעלי סבלנות יכולים לצפות בהם כאשר השומרים מאכילים אותם. בעמק SOLK אשר ב – סטיריה, ניתן להיכנס לאזור ההאכלה. ישנם גם 14,000 ק"מ של שבילים נקיים משלג להליכה כך שגם אלו שאינם גולשים ימצאו במרחב הגלישה האוסטרי חופשה מרתקת ומלהיבה.

 

סרטונים מהנופשים האחרונים שלנו