הצהרת נגישות

נגישות אתרים
אנו עושים ככל שבידנו על מנת להנגיש את אתר האינטרנט שלנו, ומתן שירות שיוויוני לכלל גולשינו נמצא בראש סדר העדיפות שלנו.
בין פלחי האוכלוסיה שנהנים מהנגשת האתר ניתן למנות:
• אנשים עם מוגבלויות ראייה, מבעלי עיוורון מוחלט, דרך לקויות ראייה ועיוורון צבעים וגוונים ועד למרכיבי משקפיים.
• אנשים עם מוגבלות פיזית, בעלי קשיים מוטוריים בידיים המקשים על תפעול העכבר.
• אנשים עם לקות שמיעה אשר נזקקים לכתוביות לשם צפייה בוידאו.
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
ניתן להבחין בכך שהקהל הרחב בוחר לעשות שימוש ברשת האינטרנט ובהמוניו ואתרים נגישים יסייעו בהנגשת המידע הקיים היום ברשת האינטרנט והפיכתו לנחלת הכלל.
באתר זה אנו עושים שימוש ברכיב עזר להנגשת אתרים, כזה שמסייע להנגיש על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כפי שמוגדרת ב:
W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים חיוניים בעת הנגשת אתר האינטרנט:
כאשר עמלנו על הליך הנגשת האתר שמנו לב למספר סעיפים בסיסיים אשר יבטיחו את הצלחת הגדרתו כנגיש לקהל הרחב ביותר.
בעת הנגשת אתר זה הושם דגש על יישומם של הסעיפים הבאים לכל הפחות:
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

סייגים לנגישות
אתר האינטרנט שלנו דינמי וכולל מערכות הזנת תוכן שונות הפועלות בשיטת WYSIWYG. עלול להיווצר מצב לפיו חלקים מסוימים בדפי תוכן דינמיים אלה כוללים רכיבים שיישומון ההנגשה לא הצליח להנגיש בצורה כוללת כך שאפשר והתערבות בקוד האתר תדרש מצדנו.
במידה ונתגלה למולכם מקרה מעין זה, נודה אם תצרו עימנו קשר וזאת בכדי שנוכל לטפל בסוגיה זו בהקדם האפשרי. נוסף על כן, ייתכן ואתרנו מציג תוכן שמקורו באתרים אחרים, כאלה שטרם הונגשו, כאשר אין ביכולתנו להיות אחראיים
על תוכן של צד ג’, אך למרות זאת נשמח לקבל הערות בנושא, לפנות אל הגורם הנוסף ולהסב תשומת ליבו לנושא.

פנייה בנושא נגישות
כל פניה בנושא נגישות, שאלות, הבהרות או הצעות אשר קשורות לאתר שלנו, ניתן לשלוח בדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
 

מדריך הסקי חינם
נא למלא פרטים

>
 

מדריך הסקי


" למידה זה לגלות מה שאתה יודע, עשייה זה להוכיח שאתה יודע זאת, ללמד זה להזכיר לאחרים שהם ידעו בדיוק כמוך וכולנו לומדים, עושים ומלמדים"-ריצ'רד באך.

תחשבו לאחור לפעם האחרונה שלקחתם שיעורי סקי, קרוב לוודאי שרוב הזמן המדריך הבהיר לכם עד כמה אתם לא יודעים והראה לכם שהוא יודע הרבה יותר טוב. שעורי סקי אינם אמורים להתבצע באופן שכזה. אולם הרבה מדריכי סקי נכשלים בזאת ומקדישים יותר מידי זמן בלהראות לתלמידים את יכולתם הוירטואוזית ולערער ע"י כך את ביטחונם העצמי. אם תשאלו מדוע מדריך הסקי באוסטריה ניסה להשכיח ממך את מה שהמדריך הצרפתי לימד אותך ולהפך התשובה היא די פשוטה. בתי הספר לסקי שייכים למדריכי סקי ולמענם, בעקיפין הם גם משרתים את תעשיית התיירות בארצם.
הדרך בה עשו זאת בעבר הייתה ע"י מוצרי הדרכת סקי ייחודיים להם ( שיעורים וטכניקות ), אשר שונו חדשות לפרקים וזאת על מנת להבטיח שתמיד הם יהיו צעד לפני המתחרים ולפניך. זו הייתה השיטה להדרכת סקי במשך שנים רבות, עד שהמציאות בשטח כפתה על ביה"ס לספורט החורף למזג את השיטות תחת כנפי איגוד ה"אינטרסקי" בשנות התשעים.
אתה יוצא לחופשת סקי ואתה רוצה לגלוש טוב יותר, אזי מזמין הדרכת סקי ונרשם לשיעור. איך אתה מוודא שאתה מקבל מה שאתה מצפה מהשיעור ושאינך מבזבז את זמן החופשה לריק?, כלומר, כיצד בוחרים את המדריך הנכון (או את ביה"ס לסקי). יש לבחור מדריכי סקי עם קבלות מוכחות בשטח ויכולת לתקשר איתך הן בשפה המובנת בנקל לך והן מנטלית (תקשורת אופטימלית).
קרוב לוודאי שהם יהיו ישראלים - באם אתה כזה.
הדבר הראשון שצריך המדריך לדעת הוא היכן עומד אתה במסע זה של לימודי הסקי ולאן אתה מצפה להגיע. המדריכים הטובים משתמשים באופן בלתי מודע ואינטואטיבי בעקרונות האימון הספורטיבי, מדריך סקי אמיתי יקדיש לך זמן מעבר למסגרת השיעור גרידא, החל מתזונה נכונה וכלה בהתאמת זוג מגלשיים ונעלים, הוא גם יעבוד אתך כאדם אל אדם.
א.ס.פ. סקי יש גולשים שלוקחים שיעורי סקי על מנת להגיע לטכניקה מושלמת. אחרים לוקחים שיעורים למטרות חברתיות או כדי שהמדריך יראה להם היכן השלג הכי טוב והיכן הכי כדאי לאכול. כמעט בטוח שהמדריך שלך יותר גולש טוב ממך. אולם הוא לא אמור להזכיר לך זאת, "ללמד – כלומר, להזכיר לאחרים שהם יודעים בדיוק כמוך" (כמוזכר בציטטה למעלה), משמעה היא שמדריך הסקי אמור לפתח את מה שאתה כבר למדת ויודע לעשות. הוא אמור גם ליזכור שאנשים לומדים תוך כדי עשייה ותרגול. כל מאמן שעושה את עבודתו נאמנה יגרום לחניכיו לגלוש טוב יותר בזמן הקצר ביותר.
מדריך טוב יתמקד בדבר אחד או שניים שהוא רוצה שתעשה, הוא יתבונן בך כשאתה מתאמן בשיטות השונות, יבחין במה אתה מתקשה ומה כבר למדת, המדריך קיים בשביל לכוון אותך בכיוון הנכון. תפקיד המדריך הוא לפתח מה שאתה עושה כבר טוב ולעשות עוד ועוד ממנו. אנו לומדים ביתר יעילות כשאנו מנסים משהו ומוצאים את הפתרונות לבד ואנו לומדים זאת על ידי הפרדת הטוב והרע. המדריך יקבע גם את קצב הלמידה, הרי כולנו נותנים את הביצוע הטוב ביותר שלנו במינון נכון של לחץ. הוא יגרום לך להתחיל להנות מהעשיה וגם ייתן לך טיפ קטן לקחת איתך הביתה- משהו קטן לחשוב עליו.
המדריך האידיאלי יתנהג כחבר, יועץ וגורו. הוא יכוון את למידתך על בסיס יכולתך, ידאג שתלמד קצת על הסביבה, ההר, השלג והיכן לעצור לצהרים. כל מה שנירשם לעיל יעזור לזהות מדריך טוב. אך זכור, אם באמת אתה רוצה לגלוש טוב, זה ייקח הרבה זמן והרבה עבודה מצדך,
ככל שאתה גולש יותר טוב אתה יותר נהנה מהגלישה.

בישראל אתם ברי מזל, יש לכם ביה"ס לסקי דובר עברית, עם אנשים מאומנים ומנוסים. השתמשו בהם,
המקצועיות שלהם תעזור לכם לגלוש יותר טוב מבעבר.

 

סרטונים מהנופשים האחרונים שלנו