הצהרת נגישות

נגישות אתרים
אנו עושים ככל שבידנו על מנת להנגיש את אתר האינטרנט שלנו, ומתן שירות שיוויוני לכלל גולשינו נמצא בראש סדר העדיפות שלנו.
בין פלחי האוכלוסיה שנהנים מהנגשת האתר ניתן למנות:
• אנשים עם מוגבלויות ראייה, מבעלי עיוורון מוחלט, דרך לקויות ראייה ועיוורון צבעים וגוונים ועד למרכיבי משקפיים.
• אנשים עם מוגבלות פיזית, בעלי קשיים מוטוריים בידיים המקשים על תפעול העכבר.
• אנשים עם לקות שמיעה אשר נזקקים לכתוביות לשם צפייה בוידאו.
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
ניתן להבחין בכך שהקהל הרחב בוחר לעשות שימוש ברשת האינטרנט ובהמוניו ואתרים נגישים יסייעו בהנגשת המידע הקיים היום ברשת האינטרנט והפיכתו לנחלת הכלל.
באתר זה אנו עושים שימוש ברכיב עזר להנגשת אתרים, כזה שמסייע להנגיש על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כפי שמוגדרת ב:
W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים חיוניים בעת הנגשת אתר האינטרנט:
כאשר עמלנו על הליך הנגשת האתר שמנו לב למספר סעיפים בסיסיים אשר יבטיחו את הצלחת הגדרתו כנגיש לקהל הרחב ביותר.
בעת הנגשת אתר זה הושם דגש על יישומם של הסעיפים הבאים לכל הפחות:
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

סייגים לנגישות
אתר האינטרנט שלנו דינמי וכולל מערכות הזנת תוכן שונות הפועלות בשיטת WYSIWYG. עלול להיווצר מצב לפיו חלקים מסוימים בדפי תוכן דינמיים אלה כוללים רכיבים שיישומון ההנגשה לא הצליח להנגיש בצורה כוללת כך שאפשר והתערבות בקוד האתר תדרש מצדנו.
במידה ונתגלה למולכם מקרה מעין זה, נודה אם תצרו עימנו קשר וזאת בכדי שנוכל לטפל בסוגיה זו בהקדם האפשרי. נוסף על כן, ייתכן ואתרנו מציג תוכן שמקורו באתרים אחרים, כאלה שטרם הונגשו, כאשר אין ביכולתנו להיות אחראיים
על תוכן של צד ג’, אך למרות זאת נשמח לקבל הערות בנושא, לפנות אל הגורם הנוסף ולהסב תשומת ליבו לנושא.

פנייה בנושא נגישות
כל פניה בנושא נגישות, שאלות, הבהרות או הצעות אשר קשורות לאתר שלנו, ניתן לשלוח בדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
 

מדריך הסקי חינם
נא למלא פרטים

>
 

סקי בקולורדו

סקי בקולורדו

 

אספן היא מותג יוקרתי בשמי הסקי האמריקאי. לכאן מגיעים סלבריטאים מכל העולם החל מהשאו-ביז, פוליטיקאים וכלה באילי הון וספורטאי צמרת. למעלה מ 100 מסעדות מציעות את ניחוחות מאכליהם החל מ "פסט – פוד" ועד למסעדות גורמה המפוארות ביותר שיגרמו לכם להשאיר בארוחה אחת, מחיר של חופשת סקי באירופה.

אנחנו ניסינו את האיטלקית ב"פרפלה" שהייתה טובה מאוד, שרות מצוין למרות הצפיפות הגדולה ( חייבים להזמין מקום ברוב המסעדות אחרת תתאכזבו). ובמסעדה המכסיקנית – המיטב שבמיטב מהמטבח המכסיקני.

לאחר האוכל חיי הלילה הם מגוונים, בין אם זה דיסקוטק או פיאנו בר, מועדוני רוק אנד רול, קאנטרי, או סתם משקה במועדון האקסקלוסיבי : "קאריבו קלאב".

העיירה אספן נמצאת ברום של 2,650 מ' מעל פני הים למרגלות ההר (איאקס) שנמצא ויש עוד שלושה אזורים נוספים (לא מקושרים) שמתאימים לכל רמות הגלישה ומחבר אותם אוטובוס סקי חופשי מתשלום שמגיע לכל אתר.

 

א.ס.פ. סקי

איאקס גונדולה לוקחת אותך לגובה של 3,740 מ' בפחות מרבע שעה. יש כמה מסלולים אדומים נפלאים, אך ליותר ריגושים נסו את אלו שמסומנים ביהלום שחור, או שניים. שם תמצאו מורדות תלולים ומסלול מוגולים נהדר. בקצה הרכס של הר "בל" יש אפשרות לעשות "פאודר סקי" בשלג עמוק כאשר התנאים מתאימים.

 

"סנומאס" העיירה שוכנת 7.5 ק"מ מאספן עצמה וזה פשוט גן עדן לגולשים מתחילים ובינוניים. הצד הקדמי הוא בעיקרו מסלולים כחולים רחבים, אך הצד האחורי הוא יותר תלול ויותר קשה על מנת שגם גולשים מנוסים יותר ימצאו בו עניין. אחרי הסקי הולכים ל "טימברמיל" שזה אזור "אפרה סקי" ידוע ותוסס.

 

"טהייק" האתר נמצא כ-2 ק"מ מאספן ומתאים במיוחד לגולשים מתחילים וילדים, יש לו מוניטין נפלא בארה"ב בכל הנוגע ללימוד סקי.

במרחק של יום נסיעה אפשר למצוא פעילויות אחרות כגון גלישה מצוקים, טיולים עם מזחלות שרתומות לכלבים, ואף כדורים פורחים.

 

אתרים נוספים בקולרדו

 

Crested Butte: האתר עצמו נמצא 2 ק"מ מהעיירה. עם 13 מעליות, ומציע מגוון מסלולים מושלם הכולל משטח לימוד מצוין למתחילים. כמה מסלולים לגולשים בינוניים ומסלולים טובים מאוד לגולשים מנוסים בגובה של 4,050 מ'. האפשרויות לאכול על המסלולים די מוגבלות, אך יש היצע גדול באם יורדים מהאתר בגונדולה. ביום השני החליפו את המגלשיים באופנועי שלג, בילינו יום נפלא בטיול מאורגן באזור.

העיירה עתיקה והיא ניגוד מוחלט לאתר הסקי, הרבה מלונות על בסיס של B&Bעם מחירים סבירים מאוד. יש גם היצע רב של מסעדות, אכלנו ב "סלוגרס" אוכל ביתי נפלא המוגש במנות גדולות במחיר מצוין ויצאנו מוקדם בבוקר ל "טליוריד".

 

Telluride: ההר קשור לעיירה בגונדולה. האזור המרכזי באתר טוב לבינוניים עם מספר מסלולים כחולים ואדומים. ברכס הגבוה יותר יש אזור מצוין לגולשים טובים שמתנשא לגובה של 4,000 מ'.

העיירה מחולקת לשני חלקים: למטה האזור העתיק, ולמעלה המודרני והמפותח שכולל כמה בתים מדהימים באמצע היער, אחריו מתחיל אזור הסקי. האפרה סקי למטה נחמד אך למעלה הוא טוב יותר, שם מושקע הכסף הגדול.

 

ידע כללי: לעומת אירופה שבה צומחים העצים עד לגובה 2,000 מ' כאן תימצאו אותם גם בגובה של 4,000 מ', כך שרוב מסלולי הסקי הם בין עצים וזה יתרון גדול הן לצלילות הראיה ולשמירת איכותו של השלג.

סרטונים מהנופשים האחרונים שלנו