הצהרת נגישות

נגישות אתרים
אנו עושים ככל שבידנו על מנת להנגיש את אתר האינטרנט שלנו, ומתן שירות שיוויוני לכלל גולשינו נמצא בראש סדר העדיפות שלנו.
בין פלחי האוכלוסיה שנהנים מהנגשת האתר ניתן למנות:
• אנשים עם מוגבלויות ראייה, מבעלי עיוורון מוחלט, דרך לקויות ראייה ועיוורון צבעים וגוונים ועד למרכיבי משקפיים.
• אנשים עם מוגבלות פיזית, בעלי קשיים מוטוריים בידיים המקשים על תפעול העכבר.
• אנשים עם לקות שמיעה אשר נזקקים לכתוביות לשם צפייה בוידאו.
• אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למידה ועוד.
ניתן להבחין בכך שהקהל הרחב בוחר לעשות שימוש ברשת האינטרנט ובהמוניו ואתרים נגישים יסייעו בהנגשת המידע הקיים היום ברשת האינטרנט והפיכתו לנחלת הכלל.
באתר זה אנו עושים שימוש ברכיב עזר להנגשת אתרים, כזה שמסייע להנגיש על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כפי שמוגדרת ב:
W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים חיוניים בעת הנגשת אתר האינטרנט:
כאשר עמלנו על הליך הנגשת האתר שמנו לב למספר סעיפים בסיסיים אשר יבטיחו את הצלחת הגדרתו כנגיש לקהל הרחב ביותר.
בעת הנגשת אתר זה הושם דגש על יישומם של הסעיפים הבאים לכל הפחות:
•התאמה לקורא מסך   •ניווט מקלדת   •חסימת הבהובים   •מונוכרום   •ניגודיות כהה   •ניגודיות בהירה   •הגדלת גופן   •הקטנת גופן   •גופן קריא   •סמן גדול לבן   •סמן גדול שחור   •הגדלה   •הדגשת קישורים   •הדגשת כותרות   •תיאור לתמונות  

סייגים לנגישות
אתר האינטרנט שלנו דינמי וכולל מערכות הזנת תוכן שונות הפועלות בשיטת WYSIWYG. עלול להיווצר מצב לפיו חלקים מסוימים בדפי תוכן דינמיים אלה כוללים רכיבים שיישומון ההנגשה לא הצליח להנגיש בצורה כוללת כך שאפשר והתערבות בקוד האתר תדרש מצדנו.
במידה ונתגלה למולכם מקרה מעין זה, נודה אם תצרו עימנו קשר וזאת בכדי שנוכל לטפל בסוגיה זו בהקדם האפשרי. נוסף על כן, ייתכן ואתרנו מציג תוכן שמקורו באתרים אחרים, כאלה שטרם הונגשו, כאשר אין ביכולתנו להיות אחראיים
על תוכן של צד ג’, אך למרות זאת נשמח לקבל הערות בנושא, לפנות אל הגורם הנוסף ולהסב תשומת ליבו לנושא.

פנייה בנושא נגישות
כל פניה בנושא נגישות, שאלות, הבהרות או הצעות אשר קשורות לאתר שלנו, ניתן לשלוח בדואר אלקטרוני ל
support@nagishnow.com
סגור
 

מדריך הסקי חינם
נא למלא פרטים

>
 

סקי - למה, למי ואיך?

סקי למה, למי, ואיך

מי שכבר התמכר לחוויית הסקי יודע עד כמה היא מענגת, מנקה את הראש ומכניסה אנרגיות חדשות. אך רבים מהם לא יודעים כי כל החוויות הקשורות בסקי מועצמות כאשר משלבים בהן את בני משפחה צעירים. ילדים לומדים טוב יותר במסגרת קבוצתית: זה מקל מהעומס הפיזי ומוסיף כישורים חברתיים, תחרותיות, עזרה הדדית ומוטיבציה. גם מבנה האתר משפיע ישירות על התאמתו להדרכת סקי והדבר נכון , שבעתיים לגבי ילדים ופעוטות. מבנה המסלולים, ומדרג תלילות המדרונות צריך להיות ע"פ רמת הגולש.

 

סקי, שפה ומנטאליות

נרשמתם לקבל הדרכת סקי בביה"ס המקומי בחו"ל ואתם אפילו דוברים את שפת המקום, ברם ההדרכה שתקבלו לא תהיה מושלמת מפאת ההבדלים בדקויות השפה ועוד יותר מהותי הוא חוסר תקשורת מנטאליות, הדבר מביא לידי ליקויים בהבנה ההדדית. למדריך הסקי המקומי (מקצוען של ממש) יש בעיה אמיתית להבין את הגולש הישראלי אשר יודע הכול, תקשורת אופטימאלית ויעילה, יכולה להתקיים רק עם שפה זהה והבנה מנטאלית הדדית, להקלה בהבנת הנלמד, תנועות הסקי המורכבות והתנהגות בשטח הררי (בטיחות). לכל הבאים מארץ הקודש ללמוד את רזי הגלישה על השלג יש בתקשורת יעילה מפי מדריך הסקי הישראלי יתרון רב שמעמיד אותו הרבה לפני המדריך המקומי.ויש לכך קבלות מוצקות מהשטח. על אחת כמה וכמה נכון הוא הדבר לגבי הדור הצעיר שלנו שיש להגן עליו מפני דורשי טובתו (הדרך לגיהינום רצופה כוונות טובות, משפט זה נוצר במיוחד לנושא זה).

 

הסקי והמשפחה

הסקי מחזק ובונה קשר משפחתי (בין דורי) ומגביר את תחושת השייכות, במהלך 30 שנה של לווי קבוצות סקי משפחתיות ועם הילדים שלי לסקי, הגעתי למסקנה שהחופשות בשלג הן יותר מאשר רק חוויה אישית אלא מכשיר מהן כמוהו להאדרת הקשר המשפחתי בעידן המודרני. בחופשת סקי עם פעוטות וילדים יש יתרון רב להדרכה בעברית עם מדריך ישראלי, יש השגחה לכל היום עם בטיחות מלאה. מעין מדריך/שמרטף סקי אשר יאפשר להורים לבלות חופשת סקי עם הילדים ללא דאגה,. הדרכת סקי לילדים ולפעוטות דורשת מיומנות ומקצועיות, היעד העיקרי הוא שלמחרת בבוקר הקבוצה תרצה לצאת עם המדריך בחזרה אל השלג. ילדים לומדים טוב יותר במסגרת קבוצתית, זה מוסיף כישורים חברתיים, תחרותיות, עזרה הדדית ואמביציה. הם מגיבים אינטואיטיבית למנח הנכון של יציבת הסקי המתאימה, ממש כמו בגיל ההתחלתי הם מצאו את היכולת לקום על רגליהם (בלול בד"כ), ולמצוא את היכולת לעמוד בעצמם. כך הם מגיבים גם לסקי עצמו ולשליטה בו. ילדים לומדים תוך וכדי משחק בשלג המייצר חוויה מלהיבה ומאתגרת עבורם כמו בניית בובות שלג, כדורי שלג, תחרויות וכדומה. עבורם האזור שבחוץ הוא מגרש משחקים לבן וגדול, אשר תוך כדי הפעילות בו הם נעים על השלג ורוכשים באופן אינטואיטיבי את המיומנויות הנדרשות לגלישה. ניתנת לכם האפשרות למסד בצורה פשוטה את החוויה המשפחתית. וזה יהיה הבונוס העיקרי שאתם תקבלו מחופשות סקי עם הילדים והנכדים, והוא עולה שבעת מונים על כל חוויות הסקי האישיות שלכם וזה לכול החיים. חופשת סקי משפחתית היא המסגרת האידיאלית ביותר להורים, ילדים, סבים וסבתות, לבלות יחדיו כשותפים מלאים, תוך כדי עשייה משותפת של אותן הפעילויות, לחוות את אותן החוויות ולדבר באותה שפה. טיפ קטן, נא לא לדרבן ילדים לסגור את המשולש (פיצה) בגלישה, מבנה שריר הירך (4 ראשי) שלהם ומיקום התופסנים על המגלשיים, מכתיבים את העמידה והגלישה הנוחה ביותר להם, ומגבירים את הביטחון העצמי ואת הבטיחות . הדרכת הסקי בישראל הוקמה לפני כ30 שנה ע"י פרץ פברקנט שייסד את איגוד מדריכי הסקי בישראל ויזם את קייטנות הסקי למשפחה עם הדרכה בעברית.

 

סקי בשלייקס

אוטוטו אני כבר בן 70, אך ראו נא איזה פלא, אני גולש כיום טוב יותר מאי פעם! אין כאן שום מעשה קסמים, אלא המשך למידה ותרגול לפי מישנה סדורה של עבודת הרגליים והיציבה הנכונה על מנת להפוך את הגלישה למשהו של "קלי קלות" וכך אני יכול להמשיך לגלוש עם ילדי ונכדי הקטנים, הא לכם 3 דורות ביחד על השלג (מי צריך יותר מזה). כיבוש מגבלות הגיל נעשה בעזרת הדרכה נכונה שמביאה להקלת העומס שנוצר תוך כדי הגלישה על המפרקים, על מערכת השרירים, על השלד, ועל המערכת האירובית, כל זאת נעשה במסגרת מקצועית המותאמת לגולש המבוגר באופן אישי, רק כך ניתן לנטוש את הרגלי הגלישה הישנים שמעכבים ויוצרים עומס פיזי מיותר, ולהמשיך לגלוש משוחררים לחלוטין מסממני הגיל וממגבלות פיסיות, ולהמשיך לרוות נחת בחופשות סקי עם הילדים והנכדים

 

סקי למתקדמים

אלו שנמצאים בשלב זה חשים שהם אינם צריכים יותר הדרכת סקי (בזבוז זמן) אך טעות חמורה בידם, ככל שהגולש מנוסה יותר כן גדל הצורך שלו לקבל הדרכת סקי ספציפית עבורו ושמותאמת לעידן המודרני (המגלש הפרבולי), הוא הרי סוחב טעויות בסיס והרגלי גלישה מדור המגלש הקלאסי ואי אפשר להשתחרר מהם ללא הדרכת סקי תואמת אישית ויסודית, על מנת למצות את החוויה העילאית שבגלישה המודרנית ללא מאמץ! המטרה בהדרכת סקי למתקדמים היא לשרש מגופם שגיאות בסיס שרכשו במהלך השנים, ההתפתחות במבנה מגלשי הסקי, הם שהשפיעו ומשפיעים ביותר על השינויים במהות הגלישה. אנו גולשים כיום על מגלשיי קרבינג מודרניות הדורשים תנועת ברך חזקה לצדדים אשר מביאים למצוי היתרונות שבמבנה הפרבולי שלו. תנועת ברכיים נכונה תספק את ההיגוי והשליטה בסקי בצורה מושלמת.

סרטונים מהנופשים האחרונים שלנו